BU-2323-10-60-2
Numer produktu DigiKey
314-1237-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-2323-10-60-2
Opis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60,0" (1524,00mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, piętrowy, z osłoną - wysuwany - Wtyk bananowy, pojedynczy, piętrowy, z osłoną - wysuwany Patchcord 600V
Kategoria
Długość kabla
60,0" (1524,00mm)
Producent
Mueller Electric Co
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czerwone
Opakowanie
Torba
Materiał -izolacja
Silikon
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
10 AWG
Metoda układania stosu
Przednie ustawienie piętrowe (oba złącza)
Napięcie - znamionowe
600V
Konfiguracja
Bananowy na bananowy
Prąd znamionowy (A)
45A
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy, piętrowy, z osłoną - wysuwany
Bazowy numer produktu
Złącze 2.
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 70
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
W magazynie: 126
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"