BU-2031-A-36-0
Numer produktu DigiKey
314-1514-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-2031-A-36-0
Opis
GATOR TO BANANA PLUG 36"
Szczegółowy opis
36,0" (914,40mm) Zacisk szczękowy, miniaturowy, izolowany - Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy Odprowadzenie testowe 300V 1 odprowadzenie, czarne
Kategoria
Długość kabla
36,0" (914,40mm)
Zawartość
1 odprowadzenie, czarne
Opakowanie
Torba
Przekrój przewodu
20 AWG
Napięcie - znamionowe
300V
Konfiguracja
Szczękowy na wtyk bananowy
Prąd znamionowy (A)
5 A
Złącze 1.
Zacisk szczękowy, miniaturowy, izolowany
Zakres temperatur
221°F (105°C)