BU-2030-A-60-2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Pomona Electronics
W magazynie: 35
Arkusz danych
Ilustracja dla BU-2030-A-60-2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BU-2030-A-60-2
Numer produktu DigiKey
BU-2030-A-60-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-2030-A-60-2
Opis
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Szczegółowy opis
60,0" (1524,00mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy - Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany Patchcord 300V
Kategoria
Długość kabla
60,0" (1524,00mm)
Producent
Mueller Electric Co
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czerwone
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
20 AWG
Metoda układania stosu
Wielopiętrowe, przednie i pionowe
Napięcie - znamionowe
300V
Konfiguracja
Bananowy na szczękowy
Prąd znamionowy (A)
10A
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy
Bazowy numer produktu
Złącze 2.
Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
1166-60-2Pomona Electronics35501-1783-ND38,74000 złSimilar
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
W magazynie: 0
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
W magazynie: 3
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
W magazynie: 5
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"