BU-2030-A-36-0
Numer produktu DigiKey
314-1603-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-2030-A-36-0
Opis
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36,0" (914,40mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy - Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany Patchcord 300V
Kategoria
Długość kabla
36,0" (914,40mm)
Producent
Mueller Electric Co
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
20 AWG
Metoda układania stosu
Wielopiętrowe, przednie i pionowe
Napięcie - znamionowe
300V
Konfiguracja
Bananowy na szczękowy
Prąd znamionowy (A)
10A
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy
Bazowy numer produktu
Złącze 2.
Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 91
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
W magazynie: 5
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"