AI-000503E-60
Numer produktu DigiKey
314-1445-ND
Producent
Numer produktu producenta
AI-000503E-60
Opis
TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 60"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60,0" (1524,00mm) Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany - Uchwyt typu C Odprowadzenie testowe
Kategoria
Konfiguracja
Szczękowy na uchwyt typu C
Producent
Mueller Electric Co
Złącze 1.
Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany
Seria
Złącze 2.
Uchwyt typu C
Opakowanie
Torba
Długość kabla
60,0" (1524,00mm)