MPQ4317GRE-33-AEC1-P
Numer produktu DigiKey
1589-MPQ4317GRE-33-AEC1-PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1589-MPQ4317GRE-33-AEC1-PCT-ND - Taśma cięta (CT)
1589-MPQ4317GRE-33-AEC1-PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPQ4317GRE-33-AEC1-P
Opis
IC REG BUCK ADJ 7A 20QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,815V 1 Wyjście 7A 20-PowerVFQFN
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
42,75V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
350kHz - 1MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
20-QFN (4x4)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V