MPM3806GLE-18-AEC1-P
Numer produktu DigiKey
1589-MPM3806GLE-18-AEC1-PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1589-MPM3806GLE-18-AEC1-PCT-ND - Taśma cięta (CT)
1589-MPM3806GLE-18-AEC1-PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPM3806GLE-18-AEC1-P
Opis
5.5V, 1A, SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1,8V 1A 2,5V - 5,5V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Prod.
Moc (W)
1.8 W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 15-PowerLFQFN
Napięcie - wejściowe (min.)
2,5V
Rozmiar / wymiar
0,16" x 0,12" x 0,06" (4,0mm x 3,0mm x 1,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V