MPL-AT2512-R47
Numer produktu DigiKey
1589-MPL-AT2512-R47TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1589-MPL-AT2512-R47CT-ND - Taśma cięta (CT)
1589-MPL-AT2512-R47DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPL-AT2512-R47
Opis
FIXED IND 470NH 5.5A 19 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 nH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 5.5 A 19mOhm 2-SMD, J-Lead
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
19mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ
Odlewane
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,4A