MPL-AL5030-1R0
Numer produktu DigiKey
1589-MPL-AL5030-1R0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1589-MPL-AL5030-1R0CT-ND - Taśma cięta (CT)
1589-MPL-AL5030-1R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPL-AL5030-1R0
Opis
FIXED IND 1UH 11.2A 6.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 11.2 A 6,5mOhm 2-SMD
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
6,5mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Odlewane
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,209" (5,50mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
16A