MCS1802GS-50-P
Numer produktu DigiKey
1589-MCS1802GS-50-PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1589-MCS1802GS-50-PCT-ND - Taśma cięta (CT)
1589-MCS1802GS-50-PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCS1802GS-50-P
Opis
CURRENT SENSOR HE 50A 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Zjawisko Halla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCS1802GS-50-P Modele
Kategoria
Liniowość
±0,5%
Prod.
Dokładność
±2,5%
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
3V - 3,6V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
5µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
10,5mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Prąd - pomiar
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Czułość
26,4mV/A
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Częstotliwość
100kHz