VLFG-2000+
Numer produktu DigiKey
3157-VLFG-2000+-ND
Producent
Numer produktu producenta
VLFG-2000+
Opis
LTCC LPF, DC - 2000 MHZ, 50
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,35GHz (odcięcie) Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 2GHz szerokość pasma 1,7dB Wewnętrzne, połączenie SMA, F i M
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
Mini-Circuits
Tłumienność
1,7dB
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Wewnętrzne, połączenie SMA, F i M
Częstotliwość
2,35GHz (odcięcie)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,410" (10,41mm)
Szerokość pasma
2GHz