HFCN-3500+
Numer produktu DigiKey
3157-HFCN-3500+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3157-HFCN-3500+CT-ND - Taśma cięta (CT)
3157-HFCN-3500+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HFCN-3500+
Opis
CER FILTER 6.85GHZ HIGH PASS
Szczegółowy opis
Środek 6,85GHz Górny przepust Filtry ceramiczne 5.9 GHz 50Ohm 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HFCN-3500+ Modele
Kategoria
Szerokość pasma
5.9 GHz
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Środek 6,85GHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja
50Ohm
Wysokość (maks.)
0,042" (1,07mm)