HFCG-2200+
Numer produktu DigiKey
3157-HFCG-2200+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3157-HFCG-2200+CT-ND - Taśma cięta (CT)
3157-HFCG-2200+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HFCG-2200+
Opis
CER FILTER 8.2GHZ HIGH PASS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 8,2GHz Częstotliwość Górny przepust Filtry RF (Częstotliwość radiowa) szerokość pasma 0,8dB 0805 (2012 metryczne), 6 podkładek PC
Kategoria
Typ filtra
Górny przepust
Producent
Mini-Circuits
Tłumienność
0,8dB
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 6 podkładek PC
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Środek 8,2GHz
Wysokość (maks.)
0,046" (1,18mm)