BW-S30W20+
Numer produktu DigiKey
3157-BW-S30W20+-ND
Producent
Numer produktu producenta
BW-S30W20+
Opis
FXD ATTEN / SMA /30DB 20W ROHS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Tłumiki 30dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 20W Moduł liniowy SMA
Kategoria
Zakres częstotliwości
0 Hz ~ 18 GHz
Producent
Mini-Circuits
Moc (W)
20W
Seria
Impedancja
50 Ohms