BFCN-2491+
Numer produktu DigiKey
3157-BFCN-2491+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3157-BFCN-2491+CT-ND - Taśma cięta (CT)
3157-BFCN-2491+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BFCN-2491+
Opis
CER FILTER 2.491GHZ BAND PASS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 2,491GHz Pasmowoprzepustowy Filtry ceramiczne 1.24 GHz 50Ohm 1206 (3216 metryczne), 4 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BFCN-2491+ Modele
Kategoria
Tłumienność
3dB
Producent
Mini-Circuits
Typ filtra
Pasmowoprzepustowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), 4 podkładki PC
Częstotliwość
Środek 2,491GHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja
50Ohm
Wysokość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Szerokość pasma
1.24 GHz