ADTL1-4-75+
Numer produktu DigiKey
3157-ADTL1-4-75+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3157-ADTL1-4-75+CT-ND - Taśma cięta (CT)
3157-ADTL1-4-75+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADTL1-4-75+
Opis
1:1 CORE & WIRE TRANSFORMER, 0.5
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Symetryzatory 500kHz - 1GHz 75 / 75Ohm 6-SMD, odprowadzenia płaskie
Kategoria
Różnica faz
Producent
Mini-Circuits
Tłumienność (maks.)
3dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty odbiciowe (min.)
11,48dB
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SMD, odprowadzenia płaskie
Zakres częstotliwości
500kHz - 1GHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Impedancja - niezrównoważona/zrównoważona
75 / 75Ohm