047-12SMPSM+
Numer produktu DigiKey
3157-047-12SMPSM+-ND
Producent
Numer produktu producenta
047-12SMPSM+
Opis
COAX CBL SMA TO SMP 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMP Formowane ręcznie, 0,047 12,00" (304,80mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Producent
Mini-Circuits
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
12,00" (304,80mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
Formowane ręcznie, 0,047
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMA do SMP
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Kolor
Niebieskie
Płeć 1. styku
Męskie
Temperatura robocza
-45°C - 85°C