MXPLAD6.5KP51CAE3
Numer produktu DigiKey
150-MXPLAD6.5KP51CAE3-ND
Numer produktu producenta
MXPLAD6.5KP51CAE3
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,4V Zacisk 78,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy PLAD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MXPLAD6.5KP51CAE3 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
6500W (6,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
78,8A