MXP5KE70CAE3
Numer produktu DigiKey
150-MXP5KE70CAE3-ND
Numer produktu producenta
MXP5KE70CAE3
Opis
TVS DIODE 70VWM 113VC DO204AL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
113V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Modele EDA/CAD
MXP5KE70CAE3 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
500W
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - przebicia (min.)
77,8V
Obudowa / skrzynia
DO-204AL, DO-41, osiowe
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
113V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,4A