MPE-350C-48
Numer produktu DigiKey
5943-MPE-350C-48-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPE-350C-48
Opis
AC/DC ENCLOSED ,350W, 48V OUT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~, 240 - 370V= Wejście
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prod.
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel)
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wejście uniwersalne
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
8,47" x 4,53" x 1,18" (215,0mm x 115,0mm x 29,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UKCA
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 240 - 370V=