MI1524S-24BRU
Numer produktu DigiKey
5943-MI1524S-24BRU-ND
Producent
Numer produktu producenta
MI1524S-24BRU
Opis
DC/DC,15W,24VIN,24VOUT,1.5 KVISO
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 625mA 9V - 36V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
625mA
Prod.
Moc (W)
15 W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,47" (25,4mm x 25,4mm x 12,0mm) (dł. x szer. x wys.)