TC1264-3.3VDBTR
Numer produktu DigiKey
TC1264-3.3VDBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC1264-3.3VDBCT-ND - Taśma cięta (CT)
TC1264-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC1264-3.3VDBTR
Opis
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
TC1264-3.3VDBTR Modele
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,4V przy 800mA