TC1264-3.3VDB
Numer produktu DigiKey
TC1264-3.3VDB-ND
Producent
Numer produktu producenta
TC1264-3.3VDB
Opis
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
TC1264-3.3VDB Modele
Opakowanie
Rurka
PSRR
64dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,4V przy 800mA