TC1262-3.3VDBTR
Numer produktu DigiKey
TC1262-3.3VDBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC1262-3.3VDBCT-ND - Taśma cięta (CT)
TC1262-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC1262-3.3VDBTR
Opis
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA SOT-223-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TC1262-3.3VDBTR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
130 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,65V przy 500mA