TC1015-4.0VCT713
Numer produktu DigiKey
TC10154.0VCT713TR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC10154.0VCT713CT-ND - Taśma cięta (CT)
TC10154.0VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC1015-4.0VCT713
Opis
IC REG LINEAR 4V 100MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
TC1015-4.0VCT713 Modele
PSRR
64dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
4V
Spadek napięcia (maks.)
0,25V przy 100mA