TC1014-3.3VCT713
Numer produktu DigiKey
TC1014-3.3VCT713TR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC1014-3.3VCT713CT-ND - Taśma cięta (CT)
TC1014-3.3VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC1014-3.3VCT713
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 50mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TC1014-3.3VCT713 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,12V przy 50mA