SST26VF064BT-104V/SM
Numer produktu DigiKey
150-SST26VF064BT-104V/SMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
150-SST26VF064BT-104V/SMCT-ND - Taśma cięta (CT)
150-SST26VF064BT-104V/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SST26VF064BT-104V/SM
Opis
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH Pamięci IC 64Mbit SPI - poczwórne we/wy 104 MHz 8-SOIJ
Częstotliwość zegara
104 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)