SST26VF064BT-104I/SO
Numer produktu DigiKey
SST26VF064BT-104I/SOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SST26VF064BT-104I/SOCT-ND - Taśma cięta (CT)
SST26VF064BT-104I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SST26VF064BT-104I/SO
Opis
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH Pamięci IC 64Mbit SPI - poczwórne we/wy 104 MHz 16-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SST26VF064BT-104I/SO Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Częstotliwość zegara
104 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)