SST26VF064BEUI-104I/SM
Numer produktu DigiKey
SST26VF064BEUI-104I/SM-ND
Producent
Numer produktu producenta
SST26VF064BEUI-104I/SM
Opis
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH Pamięci IC 64Mbit SPI - poczwórne we/wy 104 MHz 8-SOIJ
Częstotliwość zegara
104 MHz
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)