SST26VF064B-104V/MN
Numer produktu DigiKey
SST26VF064B-104V/MN-ND
Producent
Numer produktu producenta
SST26VF064B-104V/MN
Opis
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH Pamięci IC 64Mbit SPI - poczwórne we/wy 104 MHz 8-WDFN (6x8)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SST26VF064B-104V/MN Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Częstotliwość zegara
104 MHz
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)