SST26VF016B-104I/SM
Numer produktu DigiKey
SST26VF016B-104I/SM-ND
Producent
Numer produktu producenta
SST26VF016B-104I/SM
Opis
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH Pamięci IC 16Mbit SPI - poczwórne we/wy 104 MHz 8-SOIJ
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SST26VF016B-104I/SM Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Organizacja pamięci
2M x 8
Prod.
Interfejs pamięci
SPI - poczwórne we/wy
Seria
Częstotliwość zegara
104 MHz
Opakowanie
Rurka
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
1,5ms
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)