SST25VF080B-50-4I-S2AE
Numer produktu DigiKey
SST25VF080B-50-4I-S2AE-ND
Producent
Numer produktu producenta
SST25VF080B-50-4I-S2AE
Opis
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH Pamięci IC 8Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SST25VF080B-50-4I-S2AE Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Organizacja pamięci
1M x 8
Prod.
Interfejs pamięci
SPI
Seria
Częstotliwość zegara
50 MHz
Opakowanie
Rurka
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
10µs
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)