SST25PF040CT-40I/SN
Numer produktu DigiKey
SST25PF040CT-40I/SNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SST25PF040CT-40I/SNCT-ND - Taśma cięta (CT)
SST25PF040CT-40I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SST25PF040CT-40I/SN
Opis
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH Pamięci IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SST25PF040CT-40I/SN Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Organizacja pamięci
512K x 8
Prod.
Interfejs pamięci
SPI
Seria
Częstotliwość zegara
40 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
5ms
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,3V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)