PIC32MX460F512L-80I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC32MX460F512L-80I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC32MX460F512L-80I/PT
Opis
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 80MHz 512K x 8 FLASH 100-TQFP (12x12)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC32MX460F512L-80I/PT Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Rozmiar RAM
32K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,3V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 16x10b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
MIPS32® M4K™
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
80MHz