PIC32MM0064GPM048-I/M4
Numer produktu DigiKey
PIC32MM0064GPM048-I/M4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC32MM0064GPM048-I/M4
Opis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 25MHz 64K x 8 FLASH 48-UQFN (6x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC32MM0064GPM048-I/M4 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Rozmiar RAM
16K x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 17x10/12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
MIPS32® microAptiv™
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
25MHz