PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
Numer produktu DigiKey
150-PIC32CM6408JH00048-I/Y8X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
Opis
5V CORTEX M0+ WITH 32K FLASH AND
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
null Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 48MHz 64K x 8 FLASH 48-TQFP (7x7)
Kategoria
Typ pamięci programów
FLASH
Prod.
Rozmiar pamięci EEPROM
2K x 8
Seria
Rozmiar RAM
8K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 12x12b
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ oscylatora
Zewnętrzny, wewnętrzny
Prędkość
48MHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)