PIC24FJ96GA006-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC24FJ96GA006-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24FJ96GA006-I/PT
Opis
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 16MHz 32K x 24 FLASH 64-TQFP (10x10)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC24FJ96GA006-I/PT Modele
Rozmiar RAM
8K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 16x10b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
16MHz