PIC24FJ64GA704-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC24FJ64GA704-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24FJ64GA704-I/PT
Opis
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 22K x 24 FLASH 44-TQFP (10x10)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC24FJ64GA704-I/PT Modele
Rozmiar RAM
16K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 14x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz