PIC24FJ32GU202-I/ML
Numer produktu DigiKey
150-PIC24FJ32GU202-I/ML-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24FJ32GU202-I/ML
Opis
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 11K x 24 FLASH 28-QFN (6x6)
Rozmiar RAM
8K x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 9x12b SAR
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Zewnętrzny, wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz