PIC24FJ256GA702-I/SP
Numer produktu DigiKey
PIC24FJ256GA702-I/SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24FJ256GA702-I/SP
Opis
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SPDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 85,5K x 24 FLASH 28-SPDIP
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
16K x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 10x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
PIC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SPDIP
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
28-DIP (0,300", 7,62mm)