PIC24FJ128GC010-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC24FJ128GC010-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24FJ128GC010-I/PT
Opis
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Modele EDA/CAD
PIC24FJ128GC010-I/PT Modele
Rozmiar RAM
8K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 50x12b, 2x16b; D/A 2x10b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz