PIC24FJ128GB202-I/SP
Numer produktu DigiKey
PIC24FJ128GB202-I/SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24FJ128GB202-I/SP
Opis
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
PIC24FJ128GB202-I/SP Modele
Rozmiar RAM
8K x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 9x10b/12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SPDIP
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG
Obudowa / skrzynia
28-DIP (0,300", 7,62mm)