PIC24F16KA102T-I/ML
Numer produktu DigiKey
PIC24F16KA102T-I/MLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC24F16KA102T-I/MLCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC24F16KA102T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC24F16KA102T-I/ML
Opis
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Modele EDA/CAD
PIC24F16KA102T-I/ML Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
1,5K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 9x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz