PIC24F16KA102-I/SO
Numer produktu DigiKey
PIC24F16KA102-I/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24F16KA102-I/SO
Opis
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC24F16KA102-I/SO Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
1,5K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 9x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)