PIC24F04KA200-I/ST
Numer produktu DigiKey
PIC24F04KA200-I/ST-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24F04KA200-I/ST
Opis
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 1,375K x 24 FLASH 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
PIC24F04KA200-I/ST Modele
Rozmiar RAM
512 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 7x10b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
14-TSSOP
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)