PIC24F04KA200-I/P
Numer produktu DigiKey
PIC24F04KA200-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC24F04KA200-I/P
Opis
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 32MHz 1,375K x 24 FLASH 14-PDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC24F04KA200-I/P Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
512 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 7x10b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
PIC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
32MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
14-PDIP
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
14-DIP (0,300", 7,62mm)