PIC18LF2620-I/SO
Numer produktu DigiKey
PIC18LF2620-I/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18LF2620-I/SO
Opis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 18F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 40MHz 32K x 16 FLASH 28-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC18LF2620-I/SO Modele
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
3,8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 10x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
40MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, HLVD, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)