PIC18F87K90-I/PTRSL
Numer produktu DigiKey
PIC18F87K90-I/PTRSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F87K90-I/PTRSL
Opis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Modele EDA/CAD
PIC18F87K90-I/PTRSL Modele
Rozmiar RAM
4K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 24x12b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz