PIC18F8720-I/PT
Numer produktu DigiKey
PIC18F8720-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F8720-I/PT
Opis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 18F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 25MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Modele EDA/CAD
PIC18F8720-I/PT Modele
Rozmiar RAM
3,75K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,2V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 16x10b
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
25MHz