PIC18F67K90-I/MRRSL
Numer produktu DigiKey
PIC18F67K90-I/MRRSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F67K90-I/MRRSL
Opis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrokontrolery IC 8-bitowe 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-VQFN (9x9)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PIC18F67K90-I/MRRSL Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
4K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 16x12b
Procesor rdzenia
PIC
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
64MHz